Ogłoszeniasobota, 16 sierpnia 2014

64. Kim René Elverum Sorsell

Hej!
Dzisiaj postanowiłam uzupełnić bloga o kolejny norweski autograf, który można trzymać od NZN. Ja sama nie pisałam do nich prośby o kartkę Kima, ale zadbałam o jego podpis w Wiśle. Jak już wiecie, zbiorowe prośby do Norwegii to przeszłość. Wielka szkoda, bo można było za jednym zamachem zyskać kilka wymarzonych autografów, a teraz musimy pisać pojedyncze prośby. Jedynym pocieszeniem pozostaje fakt, iż nie musimy dbać o IRC. Wystarczy list i koperta zwrotna. Adres jest nam wszystkim dobrze znany:

Norges Skiforbund
Kim René Elverum Sorsell
Ullevaal stadion
0840 Oslo
Norway

Pozdrawiam!


29 komentarzy:

 1. Niestety, z odpowiedziami na pojedyncze prośby też jest bardzo różnie - od paru miesięcy czekam na autograf Velty i nic (nie wspominając o Bardalu, rok z okładem...)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam już z 1,5 roku i już się chyba nie doczekam.

   Usuń
  2. To masakra. Myślałam, że spełniają te prośby, bo ostatnim razem czekałam tylko 3 tygodnie na kartkę Velty. Widać to wcale nie standard.

   Usuń
  3. Od Velty dostałam po 2 miesiącach. A na Bardala i Hilde czekam już tyle. A najlepsze jest to, że moja przyjaciółka pisała już do nich dwa razy o autograf Toma i dwa razy dostała odpowiedź.

   Usuń
 2. Gratuluję :D A co myślisz o tym nowym systemie rozgrywania skoków? Moim zdaniem jest beznadziejny i niesprawiedliwy..:c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś przeoczyłam to pytanie, przepraszam.
   Moim zdaniem jest dziwaczny. W dodatku, jestem człowiekiem, który nie lubi zmian. Dlatego też zawsze będę podchodzić do takich eksperymentów z rezerwą. Całe życie skupiałam uwagę na 50 skoczkach, którzy walczyli o 30 finałowych miejsc. Skoczyła pierwsza dwudziestka, to już sobie obliczałam, czy XY wejdzie do finału, czy nie. Teraz nie mam ochoty na ogarnianie za każdym razem nowych grup i szans poszczególnych skoczków. W Wiśle byłam zdezorientowana tym systemem i na takie zawody jeździć nie będę. Na szczęście istnieją inne dyscypliny, które lubię i których nie da się skomplikować w tak chory sposób. :) Jeszcze kilka podobnych eksperymentów i stracę serce do skoków, które kiedyś były takim prostym do odbioru sportem.

   Usuń
 3. My na Hilde czekałyśmy około 2-3 miesięcy, ale za Bardalem też już czekamy i czekamy - myślę, że nie ma na to reguły i zależy to od zawodnika

  OdpowiedzUsuń
 4. GRATULACJĘ proponuję aby po Weißflogu był Japoński związek narciarski sam mam ochotę tam wysłać list :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Problem w tym, że nie pisałam do nich prośby. :D

   Usuń
 5. Chciałam się zapytać czy jeśli np wyślę list z prośbą o wysłanie autografów od evenementów to czy jedna koperta c6 starczy na te wszystkie autografy ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz jest trochę więcej Evenementów, niż było gdy ja pisałam, ale nadal spokojnie ich kartki pomieszczą się w C6. :)

   Usuń
  2. Ale tylko jedna koperta czy więcej ?

   Usuń
  3. Miałam na myśli jedną kopertę C6, jeśli to niejasne.

   Usuń
 6. Chciałam poprosić Cię o pomoc. ;c Nie wiem jak napisać prośbę o autografy do evenementów i wagrafu .;c Nie wiem jak to wszystko sformułować i zacząć ;c Pomożesz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, od tego jest moje "Jak napisać prośbę o autograf?", chyba wszystkie listy są tam przerobione. ;)

   Usuń
  2. Dziękuję za pomoc. ;) ^^

   Usuń