Ogłoszenia



sobota, 9 listopada 2013

33. Atle Pedersen Roensen

Cześć!
Myślałam, że pokażę Wam dziś swoją ostatnią norweską kartkę. Myliłam się jednak, bo mam w albumie jeszcze jeden autograf z tej serii. Jeśli chodzi o podpis Atle, to historia jest Wam znana – dostałam go razem z kilkoma innymi kartkami w sierpniu, po trzymiesięcznym oczekiwaniu. Jak wiadomo, wysłałam tylko kopertę zwrotną i prośbę, bo IRC jest zbędny w przypadku Norwegii. Jest to moja pierwsza kartka Atle, jednakże jego autograf miałam już w kolekcji od LGP w Wiśle 2010. Adres także nie będzie dla nikogo zaskoczeniem:

Norges Skiforbund
Atle Pedersen Roensen
Ullevaal stadion
0840 Oslo
Norway

Miłego długiego weekendu!




Hello!
This is the autograph, which I received thanks to Norwegian Ski Association. I sent my request and SAE (you don't have to worry about IRC!). I waited 3 months and finally got it in August. It's my first Atle's card, but I've had his autograph in my collection since SGP in Wisła 2010.
Greetings!

7 komentarzy:

 1. gratuluję :) widzę, że wszyscy otrzymali odpowiedź od Norwegów :( oprócz mnie - ciekawe co się stało, że odpowiedzi nie dostałam :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Na pocieszenie powiem, że nie jesteś jedyną osobą, która nie dostała od nich odpowiedzi. W przypadku mojego znajomego było tak samo. W najgorszym razie próbuj ponownie. :)

   Usuń