Ogłoszeniasobota, 19 października 2013

30. Dawid Kubacki

Witajcie!
Dzisiejszym bohaterem postu jest Dawid Kubacki, którego autograf dostałam rok temu w Wiśle. Z tego powodu nie wysyłałam już prośby, ale być może zdecyduję się, bo jego nowej kartki nie posiadam. Adres zmienił się ostatnio, ponieważ Dawid nie należy już do Wagraf Team, a do Eve-nement Team. 

Dawid Kubacki
Eve-nement Team

ul. Krupówki 20
skr. pocztowa 236
34-500 Zakopane

Muszę Wam zdradzić, że dostałam wczoraj autograf, którego się nie spodziewałam (straciłam nadzieję na odpowiedź, czytając historie innych). Już się nie mogę doczekać, kiedy umieszczę go na blogu. :)
Pozdrawiam!Hello!
Today I'd like to show you Dawid Kubacki's autograph. I got it last year in Wisła. Thankfully, I know how to get his card via post. You should use the address from up above.  Of course, you should enclose IRC and SAE.
Greetings!

20 komentarzy:

 1. Gratuluję :)
  jestem ciekaw co to za podpis, którego tak nie możesz się doczekać wstawić na bloga :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekać krótko? Ja już czekam 3 miesiące a wysyłałam na ten adres..Kamila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, czekałam jakieś 2-3 tygodnie na odpowiedź. To jedno z tych źródeł, z których autograf dostałam szybko.

   Usuń
 3. Gratuluję:) Czekam wpis o autografie, którego się nie spodziewałaś:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy mogłabyś mi powiedzieć jak wysłać taki list do skoczka od podstaw? Bo nie mam zielonego pojęcia, nie wiem o co chodzi z kopertą zwrotną, tymi znaczkami i w ogóle, proszę o pomoc :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę pomóc z każdym problemem, ale sądzę, że wszystkie (lub prawie) odpowiedzi znajdziesz w moim FAQ - link znajduje się w spisie postów po prawej stronie. Wyjaśniłam w nim wszystkie wątpliwości, z którymi zwracały się do mnie różne osoby przez kilka miesięcy. Jeśli to Ci nie pomoże, to pisz na maila autografy.skoczkow@op.pl.

   Usuń
  2. ok, dzięki :)

   Usuń
 5. Ja wysłałam do niego na początku sierpnia i nadal czekam :C

  OdpowiedzUsuń
 6. Powiedz chociaż z jakiego kraju jest ten skoczek od którego dostałś ten niespodziewany graf? :DD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, to stara sprawa :D Dostałam długo oczekiwany autograf od Schlieriego, kiedyś może go pokaże, ale kolejka jest jeszcze spora :)

   Usuń
 7. tak to super, już nie mogę się doczekać, a czyje grafy masz jeszcze zamiar opublikować (oprócz Dietharta) w najblizszym czasie?? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, no raczej nie powinnam mówić, bo nie będzie niespodzianki ;)
   Jeszcze nie mam do końca zaplanowanej kolejności, ale po Dietharcie będą posty z adresami: Lamy Chappuis, Nurmsalu, Krausa (kiedy tylko dostanę odpowiedź) i Hayboecka. Pracuję nad kolejnymi (powinnam wykorzystać właśnie otrzymany adres Koivuranty i zadziałać w tym kierunku ;)). Mam nadzieję, że jeszcze kilka tych adresów uda mi się pozyskać, zanim przejdę do prezentowania autografów bez kontaktów.

   Usuń
 8. W takim razie czekam z niecierpliwoscią :D

  OdpowiedzUsuń