Ogłoszeniasobota, 6 lipca 2013

16. Danny Queck

Cześć!
Mamy co prawda wakacje, a ja prawie zapomniałam o notce... Dziś przygotowałam dla Was autograf, który pewnie nie zainteresuje wielu osób, ale dla mnie jest bardzo ważny. A to dlatego, że założyłam sobie, iż będę miała autografy wszystkich osób, które zaliczają się do grona moich “ulubieńców”. Póki co jestem na najlepszej drodze, żeby spełnić to marzenie. Szczególnie jeśli chodzi o skoczków. Tutaj już niewielu autografów brakuje mi do szczęścia.
Jeśli jednak jest ktoś, kto lubi Danny'ego, to mam dobrą wiadomość – bardzo łatwo zdobyć jego podpis. Na zawodach jest bardzo chętny do rozdawania autografów, a poza tym można napisać do niego prośbę. Ja tak zrobiłam, dołączyłam kopertę zwrotną i IRC. Po ponad miesiącu mogłam cieszyć się wymarzoną kartką. Jak się później okazało, list od Danny'ego zapoczątkował świetną serię zdobyczy. Oczywiście ciąg dalszy w kolejnych notkach.
Oto adres, z którego możecie korzystać:
Danny Queck
WSV 08 Lauscha e.V.
Henriettenthal 1 a
D-98724 Lauscha
Germany

W tym przypadku polecam jeszcze bardziej – z powodu osobistych sympatii. :)
Hi!
Today I want to show you one of the most important autographs in my collection. It's from Danny Queck, very nice ski jumper from Germany. If you would like to have it, there's no problem. Just write a short letter, enclose IRC and SAE. I waited about 1,5 month to receive my card. It's very kind, that Danny wrote a dedication for me. I'm glad, because this means, that he had read my letter. After Danny's letter I received a couple of faboulous autographs. More in my next posts...

8 komentarzy: